ORACLE


Size Özel Villa Projeleri

Proje başlangıcından sonuna kadar mimar ve mühendislerimizle beraber çalışarak hayalinizdeki villayı beraberce inşa edelim.

Oracle İnşaat A.Ş  olarak Didim ve Akbük’te  500 M2 700 M2 ve 1000 M2 lik arsalarımız üzerinde sizin beğendiğiniz projeyi sizin ve ailenizin hayat tarzınıza & bütçenize  uygun büyüklükte  beraberce seçelim ve sizin kararlarınıza uygun bir şekilde inşa edelim.
Kullanılacak malzemelerden, özel yüzme havuzunun  ölçülerine & şekline  yine sizlerle beraber karar verelim.

Prime Villa

Çoğu insanın hayalini kurduğu bir villayı, Türkiye’nin en hızlı gelişen tatil kentin Didim’de, kendi belirleyeceğiniz arsa üzerinde, kendinize uygun şekilde inşa ettirme fikri sizi de heyecanlandırmıyor mu? Prime Villa ile geniş peyzaj alanı ve özel havuzunuzun keyfini çıkarın…

Magnicifent

Yeşilliklerle kaplı ve önünde kendine ait harika havuzuyla muhteşem bir villa düşünün… Magnicifent, adını bu muhteşemliğinden alıyor. Sizlere konforu ve güzelliği her detayıyla hissetirecek bu villalara, dilediğiniz yerden seçeceğiniz, size uygun büyüklükteki ORACLE arsalarından birine şimdi inşa ettirmeye başlayabilirsiniz.

Villa Rüya

Rüya gibi bir villaya kim sahip olmak istemez ki… En huzurlu anlarınızı geçirmek için, kendinize özel şekilde inşa ettirebileceğiniz Villa Rüya’nın harika mimarisi yıllarca yeniliğini kaybetmeyecek… Eşsiz peyzajı ve mükemmel havuzu ile rüya gibi bir villaya sahip olabilirsiniz!

Beyaz Villa

Antik atmosferi ve doğal güzellikleri ile tüm tatil severlerde merak uyandıran bir yer olan Didim’de, bölgenin tüm ruhunun kaynağı olan yeşil alanları konsept olarak belirleyen Beyaz Villa’yı dilediğiniz yerde, dilediğiniz büyüklükte ve size hitap edecek özelliklerle inşa ettirmeniz mümkün… 

Manzara Villa

Dostlarınız ve aileniz ile birlikte harika vakitler geçireceğiniz bu muhteşem villa sizleri bekliyor… Büyük bahçesi, lüks havuzu ve eşsiz görünümü ile herkesi kendine hayran bırakan bu villaya sahip olabilirsiniz. Didim’in en güzel yerinde arsalar sizleri bekliyor.

Villa Begonville

Villa Royal, özel bahçesi ve özel yüzme havuzu, geniş sosyal alanı ve eşsiz peyzajıyla tercih etmeniz için çok neden sunan bir diğer villa mimarisi… Siz de şimdi yaşam tarzınıza göre seçeceğiniz ORACLE arsalarından birine kendi Villa Begonvile’inizi inşa ettirebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için formu doldurun

Scroll to Top