ORACLE


Kurumsal
.

Yönetim.

Mehmet Dönmez

KURUCUMUZ

İzzet Dönmez

GENEL MÜDÜR

Bülent Dönmez

FİNANS MÜDÜRÜ

Sevgi Samuray Dönmez

OPERASYON MÜDÜRÜ

Gail Dönmez

SATIŞ MÜDÜRÜ

Tarihçemiz.

1987’den günümüze…

1987 yılından itibaren Didim Altınkum’da faaliyet gösteren Oracle Turizm İnşaat A.Ş firması Didim’in turizm altyapısını oluşturan en köklü ve güçlü markalardan birisidir. Sirketimiz sektöre başladığı ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmış; profesyonel kadrolarla iş yapmıştır. Her dönemde güçlü yapısı ile turizm ve inşaat sektöründe rekabet ve kalite yaratan, kendini ispatlamış, söz sahibi bir firma olmustur.

Oracle Şirketler Grubu, 1987 yılında Oracle Travel olarak kurulmus ve Incoming servisleri, havaalanı transferleri, otel ,yazlık villa-apartman rezervasyonları, araba kiralama, günlük geziler sektörlerinde hala faaliyet göstermektedir.

1990’lı yıllarda Didim’de yabancılara mülk satışının izin verilmesi ile İNŞAAT sektörüne girmiş TURİZM VE İNŞAAT sektörünü birbirinin tamamlayıcısı kabul ederek bu alanda öncü şirketlerden en önemlilerinden olmuştur.

NEDEN ORACLE A.Ş ?

Uzun yıllarda oluşan değerli birikimlerinizin, en sorunsuz ve güvenli şekilde kazandıran ve sizleri mutlu eden yatırımlara dönüştürmek için alacağınız kararın ne kadar zor bir süreç olduğunun bilincindeyiz.

Bölgenin en büyük insaat sirketlerinden birisi olmamiza rağmen hala bir aile sirketi olan Oracle, kuruluş prensiplerinden ödün vermeden kalite ve fiyat dengesini koruyarak tamamı kendi arazilerimizde projelerine devam etmektedir.

BAŞARILI PROJELERLE DOLU BİR GEÇMİŞ

Oracle Şirketler Grubu, güçlü finansal ve kurumsal yapısı ile turizm ve inşaat sektörlerinde başarılı referans projeler sunmuş olup inşa edilmiş ve satışı tamamlanmış 21 projede toplam 1800 uniteyi tamamlamistir.Turizm ve inşaat alanında 33 yılı aşkın süreye dayanan tecrübesiyle, inşaat ve proje geliştirme ile ilgili tüm konularda profesyonel hale gelmiştir. Didim ve Akbuk’de sürdürülen yeni projelerimizle daha yenilikçi daha iyi ürünlerimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ TAAHHÜDÜ -7/24 MÜŞTERİ HİZMETİ

Oracle Ekibi, tüm süreçlerde müşterilerinin yanında yer alarak, onlara sorunsuz, keyifli bir yatırım deneyimi sunmayı taahhüt eder. Satış öncesi ve sonrası ile size sunduğumuz hizmeti belli süreli değil, sürekli devam edecek bir süreç olarak değerlendiriyoruz.Projelerimizde kullandığımız kaliteli ve birinci sınıf malzemeler, müşterilerimize sunduğumuz konfor ve güvenin göstergeleridir. Her an yanınızda hissedeceğiniz bize ulaşabileceğiniz sizlere sürekli destek olmayı hedefliyoruz. Turizm ve inşaat sektörlerinin her alanında hizmet veren, Oracle Şirketler Grubu ile çalışmak size aklınıza gelen her konuda, ihtiyaç duyduğunuz her anda başvurabileceğiniz bir destek kazandıracaktır. Havaalanı transferinizden, evinizin yenilenmesine ve temizliğine, araç kiralamadan, günlük turlara, evinizin kiralanmasından, Oracle’dan alacağınız yeni eviniz için eskisinin satışına kadar her konuda sizin yanınızda olacağız. 33 yıldır başarı ile işimizi sürdürebilmemizin en temel nedeni, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde görmemizdir.

GÜVENLİĞİNİZ İÇİN ELDE ETTİĞİMİZ ÜYELİKLERİMİZ

Sosyal sorumluluk projelerimiz.

ŞİRKETİMİZİN VE BÖLGEMİZİN GURURU

ORACLE A.Ş. faaliyete başladığı 1987 yılından itibaren bir çok sosyal sorumluluk projesinin içinde olmuştur. Bunların arasında en gurur verici ve en önemlisi şirketimiz tarafından inşa edilerek Didim’e kazandırılan ve Bakanlığımıza hibe edilen Zeynep & Mehmet Dönmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’dir.

36 öğretim görevlisi, 13 derslik ve 352 öğrenciyle turizmin değişik alanlarında başarılı profesyoneller yetiştiren okulumuzun daha da gelişmesi ve sürekliliği için desteklerimiz devam etmektedir.

Şirketimiz , bölgemizde bulunan diğer okullara ulaşım için okul taşıtları hibe edip, basketbol, futbol ve benzeri spor sahaları inşa ederek daha sağlıklı ve başarılı eğitime desteğini sürdürmektedir.

Ayrıca çevremizin korunması, güzelleştirilmesi ve yine yöremizde iş imkanlarını arttıracak yeni proje çalışmalarımız yerel yetkili makamlar desteğinde devam etmektedir.

Scroll to Top