ORACLE


Gelecek Projeler

ORACLE’ın gelecek projeleri, geleceğin projeleri.

1987 yılından itibaren hizmet veren şirketimiz , dünden bugüne aktardığı tecrübeleriyle kurduğu binlerce yaşam alanında olduğu gibi; ülkemizin ve şehrimizin gücünü ve güzelliğini de yanına alarak, birbirinden kıymetli ve özel projeler için hazırlanmaktadır.
Projeleri hazır, tamamı kendi arsalarımız üzerine inşa edilecek ve hayata geçirmek için sabırsızlıkla gün saydığımız projelerimiz için çok heyecanlıyız…

ORACLE Caprice Exclusive Villas 4
ORACLE Caprice Exclusive Villas 5
ORACLE Caprice Exclusive Villas 3
ORACLE Caprice Exclusive Villas 2
ORACLE Caprice Exclusive Villas 1

ORACLE Caprice Exclusive Villas.

İnşaasına 2022 yılı ilk günlerinde başlayacağımız ORACLE Caprice Exclusive Villaları, dünyanın en güzel koylarına sahip Akbük, Didim’de sakinlerine eşsiz ve nezih bir yaşam sunacaktır.Özel havuzlu, toplam 46 adet villadan oluşacak bu projemizde 27.000 m2’lik geniş bir alanda her villa 500 m2’lik kendi alanına sahiptir.Kuzey cephesinde büyük bir ormanın, güney cephesinde ise harika plajın bulunduğu ORACLE Caprice Exclusive Villaları ile deniz arasındaki mesafe sadece 400 metredir. Bu özel villalardan birine sahip olduğunuzda, Akbük’ün ayrıcalıklarını yaşarken, geniş kullanım alanı, muhteşem peyzaj ve modern mimarisiyle hayatınıza birbirinden güzel renkleri dahil edeceksiniz.

ORACLE Bella Vista Luxury Villas.

Doğayla uyum içerisinde, modern ve muhteşem bir tasarıma sahip ORACLE Bella Vista Luxury Villaları, geleceğin projesi olma özelliğini tüm detaylarında hissettirecek.17.500 m2’lik, deniz manzarası kesinlikle kapanmayacak arazimizde, özel havuzlu 40 adet villa yer alacaktır. Bu eşsiz yaşam alanı, Akbük, Didim’de benzeri görülmeyen bir mimari anlayışla, futuristik tarzın doğaya en uyumlu haliyle sakinlerini ağırlamak için gün saymaktadır.

ORACLE Bella Vista Luxury Villas
ORACLE Star Elena Beach & SPA Resort

ORACLE 5 Star Elena Beach & SPA Resort.

Didim kadar güzel… Didim kadar büyük… Didim kadar yeşil ve mavi… ORACLE, yılların tecrübesini ve sizden aldığı gücü toplam 137.000 m2’ye inşa edilmesini planladığımız bu görkemli turizm tesisiyle taçlandırıyor. Didim’in eşsiz denizinin, altın kumlu plajlarının kucağında, hiç bir doğa unsuruna zarar vermeden inşa edilecek, kapladığı tüm alanı, çevresiyle birlikte güzelleştirecek ve zenginleştirecek bir proje…

Scroll to Top