ORACLE


Güncel Projelerimiz

ORACLE-PRIME-VILLAS35

Eşsiz tasarlanmış ORACLE Prime Villaları… Ege’nin yükselen yıldızı, mavinin ve yeşilin bir arada olduğu Didim’de, 4+1 (2 banyo, 3 WC), ayrı mutfak, ebeveyn banyo, giyinme odası, otomatik panjur, şömine, müstakil bahçe, otopark, havuz, 24 saat güvenlik, modern mimari, deniz manzarası, peyzaj çalışması, ısı pompası ve çalışabilir kat kalorifer sistemiyle günlük yaşamınızı eşsiz bir deneyime dünüştürecek.

Kurulduğumuz andan itibaren kaliteden ödün vermeden, ev sahiplerimizin mutlu olabilecekleri ve değer kazanan yüksek standartları olan modern konutlar inşa etmek en büyük amacımız oldu. Günümüze kadar 2 binin üzerinde konut inşa etmiş olan şirketimizin, gururla sunduğu projesi Ekim 2021’de tamamlanıyor.

Marına ön Magazalar
final2

ORACLE, Didim mimarisine renk ve yenilik katan yepyeni projesi Turkuaz Plaj Evleri ile karşınızda… Didim ve Akbük arasında, gün geçtikçe değerlenen Kocareis mevkiinde, denize iki ayrı cephesi bulunan bir arazi üzerine 7 blok şeklinde inşa edilen ORACLE Turkuaz Plaj Evleri, Didim ve Akbük’ü birbirine bağlayan anayola, hastahane ve okul benzeri kurumlara ideal mesafede…

Scroll to Top